|
|
| Marka Adı: | GDS |
| Model Numarası: | HTD-600 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | CONTACT US |
| Teslim Zamanı: | 10 Gün |
| Ödeme Şartları: | T/T |
Güneş paneli üretiminizi, güneş paneli montajı için kusursuz yapıştırıcı uygulamaları sunmak için tasarlanmış olan 3 eksenli yapıştırıcı dağıtım robotumuzla yükseltin.Bu otomatik sistem kesinliği sağlar., dayanıklılık ve maliyet verimliliği, fotovoltaik (PV) modüllerindeki hava koşullarına dayanıklılık ve yapısal bütünlük için kritik olan alüminyum veya kompozit çerçevelerin yapıştırılması.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | HTD-600 |
| MCU | 3 eksenli hareket denetleyici |
| Programlama | Programlama öğretimi |
| Sürüş Modu | Kesin adım motor + Senkron kemer + doğrusal kılavuz yolu |
| Çalışma aralığı (X*Y*Z) | 600*600*100 mm |
| Maksimum Hareket Hızı | MAX 500mm/s |
| Tekrarlama Doğruluğu | ±0,02 mm |
| Program Bellek Kapasitesi | Program Bellek Kapasitesi |
| Boyut (L*W*H) | 700*650*1200mm |
| Çalışma gücü | AC220V/5060Hz/150W |
| Çalışma hava basıncı | 0.4 ~ 0.6Mpa (kondansiyon yok) |
| Çalışma Sıcağı ve Nemliği | Sıcaklık: 0 ~ 40°C Nem: 20 ~ 90% |
|
| Marka Adı: | GDS |
| Model Numarası: | HTD-600 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | CONTACT US |
| Paketleme Ayrıntıları: | Kontrplak Kasa |
| Ödeme Şartları: | T/T |
Güneş paneli üretiminizi, güneş paneli montajı için kusursuz yapıştırıcı uygulamaları sunmak için tasarlanmış olan 3 eksenli yapıştırıcı dağıtım robotumuzla yükseltin.Bu otomatik sistem kesinliği sağlar., dayanıklılık ve maliyet verimliliği, fotovoltaik (PV) modüllerindeki hava koşullarına dayanıklılık ve yapısal bütünlük için kritik olan alüminyum veya kompozit çerçevelerin yapıştırılması.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | HTD-600 |
| MCU | 3 eksenli hareket denetleyici |
| Programlama | Programlama öğretimi |
| Sürüş Modu | Kesin adım motor + Senkron kemer + doğrusal kılavuz yolu |
| Çalışma aralığı (X*Y*Z) | 600*600*100 mm |
| Maksimum Hareket Hızı | MAX 500mm/s |
| Tekrarlama Doğruluğu | ±0,02 mm |
| Program Bellek Kapasitesi | Program Bellek Kapasitesi |
| Boyut (L*W*H) | 700*650*1200mm |
| Çalışma gücü | AC220V/5060Hz/150W |
| Çalışma hava basıncı | 0.4 ~ 0.6Mpa (kondansiyon yok) |
| Çalışma Sıcağı ve Nemliği | Sıcaklık: 0 ~ 40°C Nem: 20 ~ 90% |