|
|
| Marka Adı: | GDS |
| Model Numarası: | MG-315 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | CONTACT US |
| Teslim Zamanı: | 10 iş günü |
| Ödeme Şartları: | T/T |
Özel 5: 1 siyah epoksi yapıştırıcı karıştırma ve dağıtım makinesi su pompası montajı üretimi için idealdir.ve hassas kapsülleme süreçleri ile su pompası bileşenlerinin performansını.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | MG-315 |
| Çalışma aralığı | 0 ¢ 500 mm/s |
| Tekrarlama Doğruluğu | ±0,02 mm |
| Karıştırma oranı | 100100 ¢ 100 ¢ 1 |
| Ölçme Yöntemi | Kesin dişli pompası veya vida pompası |
| Karıştırma yöntemi | Statik Karıştırma |
| Karıştırma Doğruluğu | ±1% |
| Yapıştırıcı Ekstrüzyonun Doğruluğu | ±1% |
| Yapıştırıcı konteyner kapasitesi | 30L 304 Paslanmaz Fıçı |
| Yapıştırıcı viskozluğu | Max≤20000CPS |
| Kontrol Modu | PLC+Handhold Öğretim Programlama Küresi+Touch Screen |
| Çalışma gücü | AC220V 50HZ/2000W |
| Boyut | 1500*950*1500mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 350 kilo. |
Yapıştırıcı konteyner karıştırma, ön ısıtma, vakum gaz temizleme, kendi kendini temizleme
|
| Marka Adı: | GDS |
| Model Numarası: | MG-315 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | CONTACT US |
| Paketleme Ayrıntıları: | Kontrplak Kasa |
| Ödeme Şartları: | T/T |
Özel 5: 1 siyah epoksi yapıştırıcı karıştırma ve dağıtım makinesi su pompası montajı üretimi için idealdir.ve hassas kapsülleme süreçleri ile su pompası bileşenlerinin performansını.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | MG-315 |
| Çalışma aralığı | 0 ¢ 500 mm/s |
| Tekrarlama Doğruluğu | ±0,02 mm |
| Karıştırma oranı | 100100 ¢ 100 ¢ 1 |
| Ölçme Yöntemi | Kesin dişli pompası veya vida pompası |
| Karıştırma yöntemi | Statik Karıştırma |
| Karıştırma Doğruluğu | ±1% |
| Yapıştırıcı Ekstrüzyonun Doğruluğu | ±1% |
| Yapıştırıcı konteyner kapasitesi | 30L 304 Paslanmaz Fıçı |
| Yapıştırıcı viskozluğu | Max≤20000CPS |
| Kontrol Modu | PLC+Handhold Öğretim Programlama Küresi+Touch Screen |
| Çalışma gücü | AC220V 50HZ/2000W |
| Boyut | 1500*950*1500mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 350 kilo. |
Yapıştırıcı konteyner karıştırma, ön ısıtma, vakum gaz temizleme, kendi kendini temizleme