|
|
| Marka Adı: | GDS |
| Model Numarası: | MG-8080 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | CONTACT US |
| Teslim Zamanı: | 10 iş günü |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Model | MG-8080 |
|---|---|
| Çalışma Aralığı | 0~500mm/sn |
| Tekrarlama Hassasiyeti | ±0.02mm |
| Karışım Oranı | 100:100~100:10(1:1~10:1) |
| Dozajlama Yöntemi | Hassas Dişli Pompa veya Vidalı Pompa |
| Karıştırma Yöntemi | Statik Karıştırma |
| Karıştırma Hassasiyeti | ±1% |
| Tutkal Ekstrüzyon Hassasiyeti | ±1% |
| Tutkal Kapasitesi | 30L 304 Paslanmaz Varil |
| Tutkal Viskozitesi | Maks≤20000CPS |
| Tutkal Katkı Oranı | MAX≤100(Tutkal):100(Katkı Maddesi)(1:1) |
| Tutkal Katkı Boyutu | Maks≤400tsp |
| Kontrol Modu | PLC+Elde Taşınabilir Öğretim Programlama Kutusu+Dokunmatik Ekran |
| Programlama | Öğretim Programlama |
| Program Kapasitesi | En az 100 birim, 4000 nokta/birim |
| İletim Yöntemi | Adımlı Motor+Senkron Kayış+Lineer Kılavuz Rayı |
| Çalışma Basıncı | 0.5-0.8Mpa |
| Çalışma Gücü | AC220V 50HZ/2000W (karıştırma, vakumlama, ısıtma dahil değildir) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0-40℃ |
| Çalışma Nemi | 20-90% yoğuşmasız |
| Boyut | 1680x1200x1600 mm (GxDxY) |
| Ağırlık | Yaklaşık 350KG |
| Opsiyonel Fonksiyonlar | Tutkal kabı karıştırma, ön ısıtma, vakumlu gaz giderme, kendi kendine temizleme |
|
| Marka Adı: | GDS |
| Model Numarası: | MG-8080 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | CONTACT US |
| Paketleme Ayrıntıları: | Kontrplak Kasa |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Model | MG-8080 |
|---|---|
| Çalışma Aralığı | 0~500mm/sn |
| Tekrarlama Hassasiyeti | ±0.02mm |
| Karışım Oranı | 100:100~100:10(1:1~10:1) |
| Dozajlama Yöntemi | Hassas Dişli Pompa veya Vidalı Pompa |
| Karıştırma Yöntemi | Statik Karıştırma |
| Karıştırma Hassasiyeti | ±1% |
| Tutkal Ekstrüzyon Hassasiyeti | ±1% |
| Tutkal Kapasitesi | 30L 304 Paslanmaz Varil |
| Tutkal Viskozitesi | Maks≤20000CPS |
| Tutkal Katkı Oranı | MAX≤100(Tutkal):100(Katkı Maddesi)(1:1) |
| Tutkal Katkı Boyutu | Maks≤400tsp |
| Kontrol Modu | PLC+Elde Taşınabilir Öğretim Programlama Kutusu+Dokunmatik Ekran |
| Programlama | Öğretim Programlama |
| Program Kapasitesi | En az 100 birim, 4000 nokta/birim |
| İletim Yöntemi | Adımlı Motor+Senkron Kayış+Lineer Kılavuz Rayı |
| Çalışma Basıncı | 0.5-0.8Mpa |
| Çalışma Gücü | AC220V 50HZ/2000W (karıştırma, vakumlama, ısıtma dahil değildir) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0-40℃ |
| Çalışma Nemi | 20-90% yoğuşmasız |
| Boyut | 1680x1200x1600 mm (GxDxY) |
| Ağırlık | Yaklaşık 350KG |
| Opsiyonel Fonksiyonlar | Tutkal kabı karıştırma, ön ısıtma, vakumlu gaz giderme, kendi kendine temizleme |