|
|
| Marka Adı: | GDS |
| Model Numarası: | MG-1280 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | CONTACT US |
| Teslim Zamanı: | 10 iş günü |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | MG-1280 |
| Çalışma aralığı | 0 ¢ 500 mm/s |
| Tekrarlama Doğruluğu | ±0,02 mm |
| Karıştırma oranı | 100100 ¢ 100 ¢ 1 |
| Ölçme Yöntemi | Kesin dişli pompası veya vida pompası |
| Karıştırma yöntemi | Statik Karıştırma |
| Karıştırma Doğruluğu | ±1% |
| Yapıştırıcı Ekstrüzyonun Doğruluğu | ±1% |
| Yapıştırıcı konteyner kapasitesi | 30L 304 Paslanmaz Fıçı |
| Yapıştırıcı viskozluğu | Max≤20000CPS |
| Yapıştırıcı katkı maddesinin oranı | MAX≤100 ((yapıştırıcı):100 ((katkı maddesi) ((1:1) |
| Yapıştırıcı katkı maddesinin boyutu | Max≤400sp |
| Kontrol Modu | PLC+Handhold Öğretim Programlama Küresi+Touch Screen |
| Programlama | Öğretim Programlaması |
| Program Kapasitesi | En az 100 birim, 4000 puan/birim |
| Gönderim Yöntemi | Batırma motoru + Senkron kemer + doğrusal kılavuz yolu |
| Çalışma Baskısı | 0.5-0.8Mpa |
| Çalışma gücü | AC220V 50HZ/2000W (karıştırma, süpürme, ısıtma dahil değildir) |
| Çalışma sıcaklığı | 0-40°C |
| Çalışma Nemliği | 20-90% hiç yoğunlaşma yok |
| Boyut | 2280*1380*1500mm (WxDxH) |
| Ağırlık | Yaklaşık 350 kilo. |
| İsteğe bağlı fonksiyonlar | Yapıştırıcı konteyner karıştırma, ön ısıtma, vakum gaz temizleme, kendi kendini temizleme |
|
|
| Marka Adı: | GDS |
| Model Numarası: | MG-1280 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | CONTACT US |
| Paketleme Ayrıntıları: | Kontrplak Kasa |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | MG-1280 |
| Çalışma aralığı | 0 ¢ 500 mm/s |
| Tekrarlama Doğruluğu | ±0,02 mm |
| Karıştırma oranı | 100100 ¢ 100 ¢ 1 |
| Ölçme Yöntemi | Kesin dişli pompası veya vida pompası |
| Karıştırma yöntemi | Statik Karıştırma |
| Karıştırma Doğruluğu | ±1% |
| Yapıştırıcı Ekstrüzyonun Doğruluğu | ±1% |
| Yapıştırıcı konteyner kapasitesi | 30L 304 Paslanmaz Fıçı |
| Yapıştırıcı viskozluğu | Max≤20000CPS |
| Yapıştırıcı katkı maddesinin oranı | MAX≤100 ((yapıştırıcı):100 ((katkı maddesi) ((1:1) |
| Yapıştırıcı katkı maddesinin boyutu | Max≤400sp |
| Kontrol Modu | PLC+Handhold Öğretim Programlama Küresi+Touch Screen |
| Programlama | Öğretim Programlaması |
| Program Kapasitesi | En az 100 birim, 4000 puan/birim |
| Gönderim Yöntemi | Batırma motoru + Senkron kemer + doğrusal kılavuz yolu |
| Çalışma Baskısı | 0.5-0.8Mpa |
| Çalışma gücü | AC220V 50HZ/2000W (karıştırma, süpürme, ısıtma dahil değildir) |
| Çalışma sıcaklığı | 0-40°C |
| Çalışma Nemliği | 20-90% hiç yoğunlaşma yok |
| Boyut | 2280*1380*1500mm (WxDxH) |
| Ağırlık | Yaklaşık 350 kilo. |
| İsteğe bağlı fonksiyonlar | Yapıştırıcı konteyner karıştırma, ön ısıtma, vakum gaz temizleme, kendi kendini temizleme |